SITEMAP

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Current Range: 6 / 24 / (767280 - 767333)

767280. توهمات و نوشته ها
توهمات و نوشته ها. فقط بیان جلوی چشم تو و فقط تو ،کسی نبیندشون رژه برن و با خودت بگی چه فکرهایی داشتم! چه کارهایی می خواستم بکنم! گاهی چقدر لبالب میشیم از حرفهای نزده،خشم های فرو خورده، عقده های سر باز نکرده،عصیان، شورش، نخواستن ها، شکستن ها و باور نداشتن ها،گاهی با خودمون میگیم این بار می گم،این بار حتما انجامش میدم، اینبار زیر بار حرف زور نمیرم،اینبار محکم می ایستم.اینبار خودم میشم فارق از تمام دنیا ، فارق از غم و فارق از شادی خودم میشم و دیگه هیچ! چقدر من بودیم و نیم من نبودیم؟ ما چه شده ایم؟ نه کسی ن...
tavahomat-va-nevesht.blogfa.com
767281. توهمات و نوشته ها
توهمات و نوشته ها. ساعت ٢:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٥. به آدرس زیر نقل مکان کردیم. Http:/ tavahomat-va-nevesht.blogfa.com. ساعت ٢:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/۳۱. لابه لای علفهای تنهایی. پایم به پیچک سرگردانی پیچید. و دورن این مخمصه جانفرسا. دلم از غصه دوری تو. من به دنبال چه می گشتم. که تورا دیدم و در دم. من و این تنهایی و وهن غریب. تنها یا با حداقل باتوهم تنهایی. آرام و سنگین در سکوت نشسته ام. از شکل گلی که بر پیرهنت بود. کاش مست مشدم از عطر. کاش میرفتم پی بازی با این کلمات. میان من و تو و سوم شخص غایب این جمع. بلند می...
tavahomat-va-neveshteha.persianblog.ir
767282. توهمـــــات یـــــک شاعـــــرک
ساده به دنیا آمده ام.و ساده می روم. آن زمان که مرواریدهای امید مرا به جلوتر از دریاهای فکر می خواندند، نمیدانستم که چه شب های تلخی در راه خواهد بود. با این وجود.خوشحال تر از قبلم. چون هنوز هم زنده ام. تمام نوشته متعلق به خودم می باشد. ساعت خانه ی ما. ته جوراب دلم سوراخ است. سقط جنین عمدی مردها. شاید این پنجره را هم بستی. راه اثبات ندارد عشقت. براي سارا مي نوشتم. دلخوشی ها کم نیست. میدان یادبود(اشعار آقای حسین پور). ادبی(شعر و متن ادبی). با هم و برای هم. سرگرمی , شخصی , اموزنده و. . ೡ ღNEW LIFEೡ ღ. گريه ه...
tavahomat.blogfa.com
767283. توهمات نوستالژیک من
طنین پیانوی خسته ی من در پاریس. یکشنبه ی غم انگیز. تا شب دوام نمی آورد. در تاریکی و سایه . تنهایی مرا می آزارد. با چشمانی بسته تو از کنارم می روی. تو آرمیده ای و من تا صبح منتظر. سایه های مبهمی را میبینم. از تو خواهش میکنم. به فرشته ها بگویی مرا در اتاقم تنها بگذارند. یکشنبه ی غم انگیز. چه بسیار شنبه ها تنها در سایه ها. و من امشب خواهم رفت. چشمانم چون شمع پرفروغی می درخشد. دوستان برایم گریه نکنید که مزارم نور باران است. به خانه باز میگردم جانم به لبم رسیده لست. در سرزمین سایه ها تنها به خواب می روم.
tavahomat.blogsky.com
767284. توهمات
تفاوت بین لیست کیروش و تاج/ پیروانی به کیروش زنگ زد و برگشت! دانلود فیلم آموزش پایتون از پایه. دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری تو که عید منی. دولت کارنامه اقتصادی خود را به مردم بگوید/ معیشت مردم مسئله اساسی کشور است. متن آهنگ با یه نگاهت نگاهت دلم میلرزه. تنها مدیر ٢ تابعیتى دولت كه بود؟ پاسخ به ۹ سوال در مورد رابطه ماده ای به نام سروتونین و افسردگی(بخش سوم). آشنایی با انواع چای گیاهی، خواص و طرز تهیه آنها. دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی قلبم. ناراحتی فدراسیون فوتبال عراق از ایران. لیست آخرین پست‌ها.
tavahomat.mihanblog.com
767285. 404 - Blog not found
وبلاگی با آدرس مورد نظر پیدا نشد.
tavahomat.persianblog.ir
767286. درون یک پزشک
واسه من . واسه تو. مثل همون روز اول. با یه لبخند قشنگ من . با یه لبخند قشنگ تو :). همیشه برای من باش. نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم خرداد 1391ساعت 23:45 توسط علی. درد و بلات به جونم. امروز درمانگاه داخلی بودم, مریض هفدهم بود فکر کنم! زن 45 ساله ای با مرد حدودا50 ساله ای. وارد شدن,زن دیابت ملیتوس داشت با فشار خون و هیپرلیپیدمی و. خلاصه همه دردی داشت, خیلی هم افسرده بود. دکتر داشت سوال می پرسید ازشون مرده گفت دکتر این زن من رو بیچاره کرده هرچی پول در میارم. باید بدم دوا و دکتر واسه این! گفت نه دکتر,.
tavahomat67.blogfa.com
767287. حرفایی که نمیشه گفت
حرفایی که نمیشه گفت. گفتی که دنیا را پر از غم دوست داری پس مطمئن هستم مرا هم دوست داری. رمز اینجا رو کسی نداره! پس نگید غریبه اید و از این حرفا. فقط نمیدونم این مشکلات چیه؟ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 13:2 توسط چه اهمیتی داره؟ بهتر از همه میدونی داری چیکار میکنی! نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۹ساعت 12:31 توسط چه اهمیتی داره؟ میگن هوای همه رو داری! الان ک باید هواشو داشته باشی کجایی؟ الان بهت نیاز داره! نه دو روز دیگه! خودت میدونی که بهم ربط داره! در دل تاريك اين شبهاي سرد.
tavahomatam.blogfa.com
767288. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒvرویاهای فانتزیƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Ƹ Ӝ Ʒvرویاهای فانتزیƸ Ӝ Ʒ. به قصر من خوش امدید: . سلام ایریس جونم با این که ازت دورم اما قلبم همیشه نزدیک توست. دوست گلم ببخشید این در برابر تمام خوبیات کوچکترین کادو یی هست که میتونم تقدیمت کنم و بی شک ارزش تو خیلی بیشتر از اینهاست.دوستدارت انیکا. خب حالا همگی بفرمایید داخل دم در بده. 1 هشدار قبل از ورود به مهمونی صدای اسپیکرارو بلند کن از جاتم بلند شو بیا وسط قرش بده. 2 کادوتو اول نشون بده بعد اجازه داری بیای تو.حالا نشون بده. 3سکون مکون نداره اومدی باید برقصی. سلام سلام خوش اومدین همه امشب بازم بترکونن.
tavahomate-fantezi.blogfa.com
767289. توهم ســـــــبــز در اردوگاه دشــــمـن
توهم سبز در اردوگاه دشمن. توهم سبز برای به سخره گرفتن سبز ترین توهم ها. فکر کنم خیلی ها دنبال آنتی مضحک باشن. به کوری چشم مهندس بیخودی های شیراز و بلاگفایی .{که اشاره به هیچ شخص خاصی هم نیست! دبلیو دبلیو دبلیو دات anti-mozhek دات پلا.ک.فا دات کام. نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم آذر 1389ساعت 18:0 توسط آنتی توهم. نامه ای به آنتی مضحک. از اون لحظه ای که این ع.ش از خدا بی خبر که الهی به زمین گرم بخور با مخ! وبلاگ تورو بست تا الآن کلی دنبالت گشتم و هرچی بیشتر از پی تو بودم کمتر یافتم تورا. داغ دلم تازه شد.
tavahomatesabz.blogfa.com
767290. توهمي به نام عشق
توهمي به نام عشق. من از بود به نابودی رسیدم. تمام کسانی که از بی فکریهایم شاکی بودید. من مدتهاست درفکر فرو رفته ام! سه شنبه دوازدهم فروردین 1393 ] [ 0:53 ] [ zarnaz ] . کسی که می خواهد برود. امروز هم نرود ، فردا خواهد رفت! بگذار خاطره کمتر بسازد . سه شنبه دوازدهم فروردین 1393 ] [ 0:50 ] [ zarnaz ] . بهانه هایت برای رفتن چه بچه گانه بود. چه بیقرار بودی زودتر بروی. از دلی که روزی بی اجازه وارد آن شده بودی. من سوگوار نبودنت نیستم. من شرمسار این همه تحملم! سه شنبه دوازدهم فروردین 1393 ] [ 0:49 ] [ zarnaz ] .
tavahome-eshgh.blogfa.com
767291. :: BLOGFA ::
از ارائه خدمات در این آدرس به یکی از دلایل زیر معذوریم. تخطی از قوانین و توافقنامه استفاده از خدمات سایت. دستور مراجع قانونی جهت مسدود سازی وبلاگ. انتشار محتوای غیر اخلاقی یا محتوایی که براساس قوانین کشور تخلف است.
tavahome-palid.blogfa.com
767292. غم تنهائی
وبلاگ تعطيل تا پايان ارشد. اونائي كه ميدونند تو وايبر ميبينمشون. نوشته شده در پنجشنبه بیست و هفتم شهریور 1393ساعت 20:34 توسط رامین.
tavahomearamesh.blogfa.com
767293. توهم اجباری
کسی بیداریم را حس نکرد. نوشته شده در پنجشنبه یازدهم آذر ۱۳۸۹ساعت 18:45 توسط حسین ابراهیمی. باران که می بارد. میخواهم در کنار تو باشم. در خیابان ها قدم بزنیم. مثل عابران افسار گریخته. وقتی درخت ها گنجشک ها خیس می شوند. من و تو باهم. نوشته شده در پنجشنبه یازدهم آذر ۱۳۸۹ساعت 18:43 توسط حسین ابراهیمی. تمام وسعتم خلاصه می شود. وقتی که می خندی. دردست های گیج زمان. این تمام خوشبختی من است. که ساده اتفاق می افتد. وزود شروع می شود. نوشته شده در چهارشنبه دهم آذر ۱۳۸۹ساعت 19:12 توسط حسین ابراهیمی. به وسعت مورچه ای.
tavahomeejbari.blogfa.com
767294. اس ام اس جدید ، اس ام اس عاشقانه
اس ام اس جدید ، اس ام اس عاشقانه. اس ام اس جدید ، اس ام اس عاشقانه. اس ام اس جدید. اس ام اس عاشقانه. بی هیچ دلیلی دوستت دارم. تا نقض کنم قانونی را که هنوز دلیل می طلبد . . . اس ام اس خنده دار. من از صمیم قلب معتقدم که اون بیرون ، تو این فضای لایتناهی ، یه جایی ، تو یه کهکشانی ، یه سیاره ای هست که توش نه جنگ هست نه ظلم نه فقر نه جهل نه غم نه آب نه اکسیژن نه موجود زنده. خیلی دوست دارم برم به دنیا پشت پا بزنم. ولی خیلی بی جنبس جاش ۲۰تا لگد میزنه جرات نمیکنم :. اس ام اس غمگین. اس ام اس تنهایی. اس ام اس دلشکته.
tavahomefantezi.blogfa.com
767295. تیمارستان ما
تیمارستان ما یعنی مدرسه ما. چه کنیم دست خودمون نیست! با این که میدونم کسی از این وب بازدید نمیکنه ولی بازم عذر. چه کنیم نه من حال دارم آپ کنم نه غزل! من خودم شخصا الان اصلا به این وب اعتقاد ندارم چرا؟ یه وب دارم که خاطرات مدرسه رو توش مینویسم هم. خانومی پس چه دلیلی داره این جا وخت تلف کنیم؟ فقط نوشتن این مطلب واسه این بود که بگم ما این وب رو یادمون. نوشته شده در جمعه بیست و هفتم اسفند ۱۳۸۹ساعت 19:2 توسط NILGOUN. دیروز تولد نسترن جونمون بود. رفتیم تولدش کلی کولی بازی و دیوونه بازی درآوردیم! معلمه ديدو گفت...
tavahomema.blogfa.com
767296. .:. سرنوشت من یا ... .:.
سرنوشت من یا . .:. ابهامات یا شایدم هم واقعیت های زندگی من. امشب دلم گرفته ، یه عالمه گریه کردم اما سبک نشدم همچنان حس می کنم من برای این دنیا زیادیم. خدایا یاورم باش ، آخه مگه چی کردم؟ دل بند زده من طاقت نداره ، هر کی ندونه تو خودت خوب می دونی. نوشته شده در چهارشنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۹۰ساعت 22:10 توسط بی نام. خدایا کمکم کن ، از زندگی که خودم اختیارشو ندارم خلاصم کن ، راحتم کن. نذار اعتراف کنم که کم آوردم ، هر چی من خواستم نشد اما . . . بازم خودت هوامو داشته باش. ممنون دوست جونم که بهم سر زدی . خدایا ت...
tavahomeman.blogfa.com
767297. توهم رويا
طلسم عشق من* *. گاهی کم می آوری. دست هایی را که مردانگی شان امنیت می آورد. و شانه هایی را که استحکام آغوششان لمس آرامش را به همراه دارد. دست خودت نیست زن که باشی گاهی دوست داری تکیه بدهی.پناه ببری.ضعیف باشی. دست خودت نیست زن که باشی گه گاه حریصانه بو میکنی دستهایت را. شاید عطر تلخ و گس مردانه اش لا به لای انگشتانت باقی مانده باشد. زن که باشی گاهی میزنی زیر گریه. که دلش بلرزد و صدایت کند:بانو. گاهی رهایش می کنی. و پشت سرش آب می ریزی. و قناعت می کنی به رویای حضورش. به این امید که او. تنها پناه دل بی کس من.
tavahomeroya.blogfa.com
767298. توهم سبز
يك سينه حرف موج زند در دهان ما. حاج آقا نميآید/ مگر براي اينها کاري دارد رايها را عوض کنند! عفت مرعشي همسر آقای هاشمي در حاشيه نخستين جلسه رسيدگي به اتهامات مهدي هاشمي رفسنجاني گفت: انتخاباتي وجود ندارد، مگر براي اينها کاري دارد که رايها را عوض کنند. به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران عفت مرعشي مادر مهدي هاشمي رفسنجاني که براي شرکت در اولين جلسه دادگاه پسرش به دادگاه آمده بود، در جمع برخي از خبرنگاران گفت: اتهامات وارده به خانواده هاشمي و مرعشي وارد نيست. هشدار به سران قوا. حضرت آيت الله خامنه اي ب...
tavahomesabz.blogfa.com
767299. ❤☆I’ll Never Let U Go☆❤
I’ll Never Let U Go. In The Garden Of Your Heart Plant Naught But The Rose Of Love. غروبا میون هفته بر سر قبر یه عاشق. یه جوون میاد میزاره گلای سرخ شقایق. بی صدا میشکنه بغضش روی سنگ قبر دلدار. اشک میریزه از دو چشمش مثل بارون وقت دیدار. زیر لب با گریه میگه : مهربونم بی وفایی. رفتی و نیستی بدونی چه جگر سوزه جدایی! آخه من تو رو می خواستم ، اون نجیب خوب و پاک. اون صدای مهربون ، نه سکوت سرد خاک. تویی که نگاه پاکت مرهم زخم دلم بود. دیدنت حتی یه لحظه راه حل مشکلم بود. تو که ریشه کردی با من ، توی خاک بیقراری.
tavahomeshgh.blogfa.com
767300. ♥illusion of Love♥
هر چﮧ میخواهید بگویید. از این پس میخواهم خودم باش م. انسانے از تبار خاڪ. وهمچون باران زل ال و پاڪ. توی آش فت ه ت رین ل ح ظات ه م م را ب بینے ظاه ر م آرام ا ست. اما اینجا ک ل م ه هایم ف ریاد ا ست. اینجا مال م ن ا ست. ه ر جور د ل م ب خواه د مین ویس م. تا آرام م ک ن د. ه رک س د ل ش گ ر فته ا ست ا ز این جا ب ر و د. اینجا ا تاق خاط رات ت ر ک خ ورد ه م ن ا ست. چ رڪ ن وشتﮧ هآے دیوانﮧ ڪﮧ. نظر دهی فقط در پست ثابت. این وبلاگ آبان سال 89 ساخته شد به بهانه پر کردن تنهایی هام. ت وه م عشق. کافیه فقط این کارو بکنین.
tavahomeshq.blogfa.com
767301. مستان نوشته های خماری دل تنگ!
مستان نوشته های خماری دل تنگ! کمی تا قسمتی ابری. کار من از انچه تو ميپنداري گذشته،کار من از هرچه همگان ميپندارند گذشته،حتي خدا هم از انچه ميپنداشت و آنچه رخ داد در عجب است. من مانده ام آن همه حس تنها حس خالي،تو اما در اين سراي بي خدايي خدايت را داري،اگر با چشم نديده بودم اينچنين واضح پرده از اسرار نميکشيدم،تواما از عرش تا فرش با من فرش نشين پرز گونه تفاوت داري. نوشته شده در ۹۴/۰۵/۰۷ساعت12:43توسط خمار(محسن). دشمنان اسلام رو الساعه(همین الان الان) نابود و ریشه کن بفرما! نوشته شده در ۹۲/۰۵/۱۱ساعت2:51توسط خم...
tavahomezharf.blogfa.com
767302. من و...
عاشقانه های مرا به خودت نگیر. مخاطب من ، معشوقه ایست که هنوز به دنیا نیامده است تو که مدتهاست برای من از دنیا رفته ای . Tavahomi پنجشنبه سی ام آبان ۱۳۹۲. انقضآی خآص بودنت به پآیآن رسید. دیگر به تو فکر نمیکنم . چشم دآشتن به مآل غریبه هآ. Tavahomi چهارشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۲. می خوام یه چند وقتی از زندگی مرخصی بگیرم . دیگه ذهنم نمی کشه. روحم حسابی خسته شده. یعنی با مرخصیم موافقت می شه؟ خسته شدم از رول هایی که دارم تو زندگی بازی می کنم! خسته شدم از منطق بی منطقی. از این احساس لعنتی. کاش می شد بمیرم . Tavaho...
tavahomi-sooli.blogfa.com
767303. توهمی عاشقانه
دريافت کد صفحه ورودي. به وبلاگ عاشقانه وغمگین من خوش اومدید. به وبلاگ عاشقانه من خوش وامدید بینندگان محترم لطفا نظر یادتون نره ممنون اگر مشکلی هم داشت بگید تا برطرف کنم ممنون. سلام خدمت همه بینندگان محترم. چت رومم رو دوباره باز کردم اگه افتخارمیدین تشریف بیارین. نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۴ساعت 13:10 نویسنده علیرضاخان. نوشته شده در سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۹۴ساعت 13:1 نویسنده علیرضاخان. کاش همه می فهمیدن. دل بستن به کلاغی که دل دارد،. بهتر از دل بستن به طاووسیست که. تنها زیبایی دارد . . شبا ک...
tavahomiasheghane.blogfa.com
767304. M0H@M@D T@V@HOM
خداحافظ اردلان .خداحافظ آرمین! سلامامروز یکم دپم آخه اردلان و آرمین رفتن دبی تا با امیر کلیپ بدن. آخرین کلیپ اردلان به نام یکی بهش زنگبزنه رو آنتنه الان. ایشالا قسمت بشه منم میرم پیششون هفته دیگه. واسم دعا کنین این دانشگاه یکم گیره. ایشالا کار جدیدمون دراد حسابی میترکونم. نوشته شده در جمعه هفدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 22:24 توسط M0H@M@D T@V@H0M. من دوباره اومده البته اینقدر سرم شلوغ بود و درگیر درسو دانشگاهو. آهنگو کلیپ جدیدم و . بودم که به کارای روزانه خودمم نمیرسیدم. اینم عکس: : : ( نظر یادتون نره). از بد ب...
tavahomred.blogfa.com
767305. عاشقانه ها
آتش به جانم افکند ، هجران روزگاران. خون خورده ام شب و روز ، بد عهدی عیاران. پروای جان ندارم ، ای کاش تیر صیاد. بنشاندم ز حرمان ، بر خاک دوست داران. ما عاشقان دردیم ، معنای هم نبردیم. طرفی نبرده زان پیش ، جز رنج بی قراران. در چار فصل قلب ام ، خورشید و مه نتابید. پروانه های فریاد ، گریان و اشک باران. در بازی حقیقت ، باران عشق بودم. اینک ولی صد افسوس ، پائیز سوگواران. گر رنج دل سرودم ، ور محنت ات فزودم. شرمنده جان من باد ، زیبای روزگاران. نوشته شده در چهارشنبه 94/5/28ساعت 8:41 عصر توسط ح - ب. من با تو بودم.
tavahomstar.parsiblog.com
767306. تنفس بی تنفس
برای گذشتن از این رود رنگین کمانی باید بود م.ازاد. میان حالا و حال. میان هستم و هستی. کلمه ی پل. با ورود به ان. به هم بر می اید. و بسته می شود. از کرانه ای به کرانه ی دیگر. پیوسته پیکری ارمیده است. به زیر طاق هایش خواهم خفت. به من گوش سپار چنان که به باران. برگردان سعید سعید پور. نوشته شده در سه شنبه هشتم دی ۱۳۸۸ساعت 16:26 توسط سحر. دست هایت را به من بده برای شیفتگی. دست هایت را به من بد ه برای رویاهای بسیارم. رویا های بسیار تنهاییم. دست هایت را به من بده برای رهاییم. ترس شتاب و آشفتگی به جانم می افتد.
tavahomtaa.blogfa.com
767307. توهمات زندگی
من را خوانده اند. این بار من مسافر شدم. این ساک لازم نیست! نمیدانم کجا من را می برند. کارهای عقب افتاده به و فور دارم. نمیدانم از کجا شروع کنم. پس فقط حلالیت می طلبم. شاید در این سفر بازگشتی نباشد. با دو نقطه دی(:دی). برای غم هایم همدردی کردید. تنها بودنم را نقض کردید. برای همه آن روزها. بهترین دوست مجازی که هم صحبتم بودی. بهترینی که به من نزدیک بودی. یک دنیا گل رز فدای مهربونیات می کنم. پایان من هم اینجا بود. یا حق دنیای مجازی. نوشته شده در چهارشنبه 91/5/18ساعت 11:58 صبح توسط فریماه نظرات . در ای شب ها.
tavahomza.parsiblog.com
767308. توهم زدگان
دور از دنیای واقعی. قبلا، موقعی که یکی می گفت آرزوش صلح جهانیه و این حرفا من زیاد نمی فهمیدم. یعنی می فهمیدم که چیز خوبیه، می فهمیدم ظلم توی دنیا زیاده، اما حسش نمی کردم. ولی حالا آرزوی خودمم شده و با تمام وجودم حسش می کنم. به اندازه ای که می خوام و باید براش تلاش نمی کنم. واقعا دارم بهش می رسم، اولین قانون زندگیه. ولی مخصوصا اولیشو نداریم، دومی هم بیشتر شکل ترحم گرفته به خودش، نه؟ توی این دنیا وجود نداره ما هم به منافع به اصطلاح شخصیمون نمی رسیم! مگه می تونیم از این دنیا جدا بشیم؟ من از سیاست و این چیزه...
tavahomzadegan.blogfa.com
767309. :: برو اما خوب بدون چوب خدا صدا نداره ::
برو اما خوب بدون چوب خدا صدا نداره. یک روز فکر میکردم اگر. را با غریبهای ببینم شهر را به آتش. اما امروز برای دیدنش. حاضر نیستم حتی کبریتی. نوشته شده دریکشنبه نوزدهم بهمن 1393ساعت 21:46 توسط شاهزاده دورگه. بی مقدمه میگویم جانم از دوری تو بر لب رسیده. حجم سرد نبودن هایت خفهام کرده . دیگر از پس دلم بر نمیآیم. تمام هستی من رو به نیستی میرود. خانه من. گلهای باغچه. همه بیمار از سکوتیم. حتی باد هم دیگر به ما سری نمیزند. تا با کوبیدن پنجره بر هم، خواب این خانه را آشفته کند! در خوش بینانه ترین حالت هنوز نمردهام.
tavahoom-47.blogfa.com
767310. tavahoom
در اوج قدرت مرد باش. همراه با من شوید. یک شب آتش در نیستانی فتاد. سوخت چون اشکی که بر جانی فتاد. شعله تا سرگرم کار خویش شد. هر نیی شمع مزار خویش شد. نی به آتش گفت:. مر تو را زین سوختن مطلوب چیست؟ گفت آتش بی سبب نفروختم. دعوی بی معنیت را سوختم. زانکه می گفتی نیم با صد نمود. همچنان در بند خود بودی که بود. مرد را دردی اگر باشد خوش است. درد بی دردی علاجش آتش است. نوشته شده در شنبه یکم مهر ۱۳۹۱ساعت 16:51 توسط توهم. نوشته شده در چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 20:28 توسط توهم.
tavahoom65.blogfa.com
767311. انجمن زنان و مردان معتاد ترک کرده و مصرف
انجمن زنان و مردان معتاد ترک کرده و مصرف. خانه مجازی گرفتار شدگان به قرص و مواد مخدر. حسرت، نوشته هاي خودم! از چي بنويسم فكر ميكني من روزام خيلي عاليه يا اينكه دارم خيلي حال ميكنم؟ من شامل يه تنهايي خيلي بزرگي ام ،بدترين لحظات رو تجربه كردم ،بدترين ها رو ديدم ،طعم بدترين تردد شدن ها رو چشيدن،طمع درد هايي كه هم سن سالهام نچشبدن رو كشيدم من خوب درك ميكنم حرفاي كه مينويسي، منم هميشه دنباله يه كس بودم ولي هميشه يه بيكس بودم! به ما كه رسيد دنيا دهن باز كرد درد رو ريخت منو برنداز كرد! نوشته شده در 93/05/05.
tavahooom.blogfa.com
767312. ♥ ✰ ♥ دوکبوتــــــــــر عاشــــــــق ♥☆♥
تو باشی من باشم و دیگر هیچ. دنیا هم ارزانی خودشان! سلام ممنون از اینکه به وب دوکبوتر عاشق می آیبد لطفا بدون نظر وب را ترک نکنید اگر انتقادی یا پیشنهادی درمورد وب دارید ممنون میشم در نظرات نقل کنید تا بررسی شوند. دوست داشتن به تعداد دفعات گفتن نیست! که باید بی کلام هم لمس شود. گفتن دوستت دارم نظر لطفم نبود! نظر د لم بود. کسی چه می داند. شاید دست هایت را در جیبم جا گذاشته ای. که همیشه در میان آن به دنبال چیزی می گردم! عشق یعنی حتی اگه بدونی نمیخوادت. اما نتونی ترکشی کنی . . . وقتی می گویی دوستم داری،.
tavahoooom.blogfa.com
767313. توحَش
جامعه روزانه پر تر می شود از وحشی گری ها. دیدی اصلا بعضی وقتا آدم انگار ذوق داره که بنویسه؟ بعد کلی زور می زنه کاغذ و خودکار پیدا کنه و وقتی همه چی جور شد تازه از خودش می پرسه: خب حالا چی بنویسم؟ الآن یکی از همون وقتا بود. فکر کن درب و داغون همه چی رو ریختی به هم، از خونه کوبیدی اومدی کافه و معشوقه کوچولوی بازیگوشت رو سر دو تا میز اونطرف تر ول کردی، در به در گشتی دنبال یه خودکار و آخرش به این نتیجه رسیدی که: خب حالا که چی؟ الآن چی می خوام بنویسم؟ تو همین حین بود که دوست دخترتون از پشت میز بلند شد و اومد ...
tavahosh.blogfa.com
767314. Tavai-the-hydra (Jeni B.) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) " class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 7 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 4 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets. Why," you ask? If anybody happ...
tavai-the-hydra.deviantart.com
767315. Tavai veselībai
Vērtīgi padomi veselīgam dzīvesveidam. Netērējiet savu naudu un laiku pērkot medikamentus, kuri izraisa papildus problēmas nevis ārstē un palīdz. Daudzi lieto zāles, pat neieskatoties instrukcijā. Taču gandrīz visiem preparātiem ir blakusparādības. Piemēram, lietojot kādu vienkāršu pretsāpju līdzekli, mēs pakļaujam sevi riskam, paši to neapzinoties. Saņem vērtīgus padomus savā e-pastā. Pēc pierakstīšanās pārbaudiet savu e-pastu un nospiediet uz apstiprinājuma saites. Vērtīgi padomi kā kļūt veselam! Pēc p...
tavai-veselibai.blogspot.com
767316. Tã vải em bé, tã vải cho bé thoải mái và không hăm!
Shop tã vải hiện đại. Tã vải cho bé, tã vải cao cấp chống hăm mông. Hướng dẫn nhanh cách dùng. Khách hàng chia sẻ ý kiến. Mua tã vải cho bé với giá rẻ nhất! Tã vải giá chỉ từ 125.000đ/cái khi mua Combo. Vào xem thêm và mua hàng. Đặt hàng online  24/24h. Tư vấn  08:00 - 17:00. Mua Combo tã vải để được hưởng ưu đãi đặc biệt! Mức giảm giá của các gói Combo. Lợi ích khi mua Combo tã vải. Combo 4 tã vải = Giảm ngay 40.000đ. Miễn phí ship, giao hàng nhanh toàn quốc. Combo 6 tã vải = Giảm ngay 80.000đ. Chị em c...
tavai.net
767317. tavaibale (Tavai Bale) - DeviantArt
Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')" class="mi". Window.devicePixelRatio*screen.width 'x' window.devicePixelRatio*screen.height) :(screen.width 'x' screen.height) ; this.removeAttribute('onclick')". Join DeviantArt for FREE. Forgot Password or Username? Deviant for 8 Years. This deviant's full pageview. Last Visit: 281 weeks ago. This is the place where you can personalize your profile! Sep 28,...
tavaibale.deviantart.com
767318. Domínio LocaWeb
Este domínio pertence a LocaWeb.
tavaiervo.com
767319.  Tavai izaugsmei - E-žurnāls
Rakstu sērija “Kliedējam mītus par psiholoģisko konsultēšanu un psihoterapiju”. 1 mīts: Nav nekādas atšķirības starp psihologu un psihoterapeitu, viss viens. 2 mīts: Man tagad ir laiks un finansiāla iespēja, beidzot tā lieta jāizdara, jāaiziet pie psihologa vai psihoterapeita. 3 mīts: Es atrisināšu visas savas problēmas vienā tikšanās reizē, maksimums pāris nedēļās. 6 mīts: Man terapijā palika tikai sliktāk, tas viss ir “fufelis” un nevar palīdzēt. Nevajadzētu turpināt sadarbību ar psiholo...Pašde...
tavaiizaugsmei.com
767320. tavaikura's blog - TAHITI - Skyrock.com
Iaorana te maeva passer une bonne visit est lacher des com's thank's davance nana. 08/04/2008 at 9:31 AM. 22/10/2008 at 11:10 AM. Subscribe to my blog! Add this video to my blog. Don't forget that insults, racism, etc. are forbidden by Skyrock's 'General Terms of Use' and that you can be identified by your IP address (66.160.134.4) if someone makes a complaint. Please enter the sequence of characters in the field below. Posted on Wednesday, 22 October 2008 at 11:10 AM. Te ava piti - Pahoho. ZZZZZZ ZZ ZZZ...
tavaikura.skyrock.com
767321. Tã vải Kuties - Bỉm vải trẻ em chống hăm cho bé
Bỉm tã vải trẻ em Kuties. Bỉm tã vải Kuties size 3 – 12 kg. Bỉm tã vải Kuties size 12 – 24 kg. Bỉm tã vải sơ sinh Kuties. Lót bỉm tã vải Kuties. Lót bỉm tã vải Kuties nhỏ. Lót bỉm tã vải Kuties lớn. Gối đinh lăng Kuties. Lót thấm sữa vải Kuties. Yếm ăn cho bé Kuties. Ga chống thấm đa năng Kuties. Băng vệ sinh vải Kuties. Kiến thức tã vải. Tã quần vải hiện đại Kuties. Free size dành cho bé từ sơ sinh đến 3 tuổi. An toàn cho da bé - Tiết kiệm cho mẹ. Vải sợi gốc tự nhiên, chống hăm 100%. Hỗ trợ trực tuyến.
tavaikuties.com
767322. Tavail.com
The domain tavail.com may be for sale. Click here to make an offer or call 877-588-1085 to speak with one of our domain experts. This domain may be for sale. Buy this Domain.
tavail.com
767323. The Five of Us
The Five of Us. Travis, Allison, Ashley, Tanner and TJ. Tuesday, December 25, 2012. So long 2012, it’s a new start 2013! Another year come and gone, a whirlwind of a year it has been! Strange to think this is the first year in three years that we haven’t had a baby! And we aren’t announcing another one either! Travis has completed his second-to-last semester! I can hardly contain myself! He will take three more classes again next semester (ugh! We hope to have a BIG party! Where does the time go? He hasn...
tavailfamily.blogspot.com
767324. tavaillon-74's blog - En f0rce lé TAVAILLON . . . - Skyrock.com
En f0rce lé TAVAILLON . . . Nom : HaHa . Age : 13 Ans . . Nom :J'allaiis tle diir. 22/07/2007 at 6:05 AM. 27/07/2007 at 1:01 PM. Des gens rentrent et s0rtent aussii t0t de. Subscribe to my blog! Alyssa lakdar et Moii. Don't forget that insults, racism, etc. are forbidden by Skyrock's 'General Terms of Use' and that you can be identified by your IP address (66.160.134.14) if someone makes a complaint. Please enter the sequence of characters in the field below. Posted on Thursday, 26 July 2007 at 6:25 AM.
tavaillon-74.skyrock.com
767325. Tavaillons Dromard
Fabrication, vente ou pose traditionnelle de tavaillons. Entreprise du patrimoine vivant. Apprentissage en Suisse dans la région de Gruyère. Qualité Parc Naturel Régional du Haut-. A partir du 01/05/2015 l’activité sera reprise par. Tel :06 81 10 50 22. Fabrication et pose de tavaillons, bardeaux et tuiles en bois pour toitures et façades.
tavaillon-dromard.fr
767326. Blog de tavaillons2006 - *'-._.Hi-tech Haute Performance Dernier cri des Tavailons._.-'* - Skyrock.com
Mot de passe :. J'ai oublié mon mot de passe. 039;- .Hi-tech Haute Performance Dernier cri des Tavailons. .-'*. Aout 2006 pro Btp les tavaillons. Toute les photos de nos trop bonnes vacances. 15 jours ensemble ke des tro bon délires et des tro bon souvenirs. Mise à jour :. Abonne-toi à mon blog! Les tavaillons* - . . ). Ou poster avec :. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre. Posté le jeudi 24 août 2006 08:16. Ou poster avec :. Retape ...
tavaillons2006.skyrock.com
767327. NIC
Jūsu meklētais domēna vārds ir jau reģistrēts, taču netiek aktīvi izmantots! Sīkāka informācija par .LV domēna vārdu reģistrāciju pieejama www.nic.lv. The domain name you are looking for is already registered but not in active use! Detailed information about .LV registry can be found at www.nic.lv. Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūts. Tīkla risinājumu daļa (NIC). Adrese: Raiņa bulv. 29, Rīga, LV-1459.
tavaimajai.lv
767328. tavainc.com
tavainc.com
767329. TAVA
A burrito-style wrap, made fresh with our delicious Indian roti bread. Vegetarian, Gluten Free, Vegan Upon Request. All the good stuff, served atop white or brown basmati rice. Vegetarian, Vegan, Dairy Free, Gluten Free. Cut the carbs and start on a bed of fresh romaine lettuce. Dairy Free, Gluten Free, Halal. All natural hormone-free chicken marinated in tandoori spices. Dairy Free, Gluten Free, Halal. Savory, tender, all natural grass-fed lamb seared to perfection. Vegetarian, Gluten Free. Our handmade...
tavaindian.com
767330. Tava Fresh Taste of India - Morton Grove | View our menu, reviews & Order food online
Tava Fresh Taste of India. Morton Grove IL, 60053. 5:00 PM - 9:30 PM. 5:00 PM - 9:30 PM. 5:00 PM - 9:30 PM. 5:00 PM - 9:30 PM. 5:00 PM - 9:30 PM. 5:00 PM - 10:30 PM. 5:00 PM - 10:30 PM. 6 reviews 51 orders. Amazing. Best indian food in the North Shore. 6 reviews 61 orders. I have been going to Tava for a while now, and it's a real gem. Whether getting takeout, delivery, or eating in, it's fantastic food, the best that we've found in the area! 8 reviews 23 orders. Morton Grove IL, 60053.
tavaindiancuisine.com
767331. TAVA Infra - katokset
TAVA Infra valmistaa moduulirakenteisia katosjärjestelmiä. Ne valmistetaan pääosin alumiinista ja lasista. Kaikki katokset ovat helposti muunneltavissa asiakkaan tarpeisiin. Ota yhteyttä ja kysy lisää! Kotisivujamme uudistetaan, tästä johtuen tuotevalikoimaamme johtavat linkit ovat väliaikaisesti pois käytöstä. Tarkemmat tiedot tuotteistamme saatte tiedustelemalla sähköpostitse tai puhelimitse. Info@tavainfra.fi www.tavainfra.fi. Puh 358 400 533 486.
tavainfra.fi
767332. Tavainimese poolpõlenud käsikirjad 2008-2009. (Eks ta ole.)
Tavainimese poolpõlenud käsikirjad 2008-2009. (Eks ta ole.). Kui tume veel kauaks. Masendus sobib mulle. Vaja hankida dramaatiliselt lendlev keep ja tumesinine huulepulk ning inimesed hakkavad tänaval minu eest kõrvale põikama – dementor, kes on ennast puhkuse ajal natuke käest ära lasknud. 8220; Küsisin viisakalt, mis pühaga siis küll tegu võiks olla. Taat nautis muheledes pikka pausi, teatas siis taas Levitani vääriva paatosega: “. Parkinsoni kollaps on moment, millest alates ükski ametnik ei tee enam ...
tavainimene.wordpress.com
767333. Tavaintalado
Sábado, 7 de março de 2015. A covardia de um prefeito (ou: Devolva o que é meu! Passei em 1º lugar no processo seletivo para provimento do cargo de Agente de Combate às Endemias em Araraquara. Quando o edital do concurso foi publicado tive o cuidado de observar se haveria algum impedimento para eu assumir a vaga. Tomei este cuidado por ter sido injustamente demitido da Prefeitura em 2011. Como não sou especialista em direito, recorri a advogados para saber como estava o processo onde pleiteio minha reint...
tavaintalado.blogspot.com